Οικογενειακά ξενοδοχεία σε Παρίσι
Φιλτράρισμα Αποτελεσμάτων
βρέθηκαν 5202 προτάσεις
-
Ταξινόμηση ανά
Δημοτικότητα : φθίνουσα σειρά
-
Le Marais - Charlot - Appartement De Caractere
Charlot, 40, Παρίσι, Γαλλία (Εμφάνιση χάρτη)
Το Le Marais - Charlot - Appartement De Caractere Παρίσι 39 τ.μ. Απέχει 5 χλμ. από τον Πύργο του Άιφελ και 25 λεπτά με τα πόδια από το κορυφαίο οικογενειακό αξιοθέατο, το Menagerie du Jardin des…
Περισσότερα...
Από 317 US$Τιμή για 1 βράδυΚράτηση τώρα -
Merveil Signature Suite - Cyr II - Private Terrace
71 Boulevard Gouvion-Saint-Cyr, Παρίσι, Γαλλία (Εμφάνιση χάρτη)
Το Merveil Signature Suite - Cyr II - Private Terrace Παρίσι 166 τ.μ. Βρίσκεται περίπου 25 λεπτά με τα πόδια από τη Λεωφόρο των Ηλυσίων Πεδίων και έχει θέα στον κήπο. Παρέχεται Wi-Fi για εργασία και…
Περισσότερα...
Από 580 US$Τιμή για 1 βράδυΚράτηση τώρα -
Studio Of Liberty
Ground Floor 25 Rue De Chazelles, Παρίσι, Γαλλία (Εμφάνιση χάρτη)
Το Studio Of Liberty Παρίσι απέχει περίπου 1 χλμ. από τη Λεωφόρο των Ηλυσίων Πεδίων και περίπου 25 λεπτά με τα πόδια από το κορυφαίο οικογενειακό αξιοθέατο, το Ενυδρείο του Παρισιού.
Περισσότερα...
Από 374 US$Τιμή για 1 βράδυΚράτηση τώρα -
Maison Moufetard
17 Rue De La Collegiale, Παρίσι, Γαλλία (Εμφάνιση χάρτη)
Το διαμέρισμα Maison Moufetard Παρίσι επίσης απέχει 150 μέτρα από τον σταθμό του μετρό Censier-Daubenton.
Περισσότερα...
Κράτηση τώρα -
Eclectic Apartment In Paris Near Montmartre
38 Rue Leon, Παρίσι, Γαλλία (Εμφάνιση χάρτη)
Το Eclectic Apartment In Paris Near Montmartre 90 τ.μ. Απέχει περίπου 3 χλμ. από το Μουσείο του Λούβρου και 19 λεπτά με τα πόδια από τον Τοίχο του 'Σ'αγαπώ'. Παρέχεται Wi-Fi για εργασία και ψυχαγωγία.
Περισσότερα...
Από 328 US$Τιμή για 1 βράδυΚράτηση τώρα -
Magnifique Appartement 3Br 8P Nation
Rue De Reuilly 55, Παρίσι, Γαλλία (Εμφάνιση χάρτη)
Το Magnifique Appartement 3Br 8P Nation Παρίσι απέχει περίπου 10 λεπτά οδικώς από την Κονσιερζερί και περίπου 2 χλμ. από το κορυφαίο οικογενειακό αξιοθέατο, ο Ζωολογικός Κήπος του Παρισιού.
Περισσότερα...
Από 819 US$Τιμή για 1 βράδυΚράτηση τώρα -
Veeve - Harmonious Hues
Rue Du Moulin-Vert, Παρίσι, Γαλλία (Εμφάνιση χάρτη)
Το Veeve - Harmonious Hues Διαμέρισμα Παρίσι 62 τ.μ. Απέχει 4 χλμ. από το Κέντρο Ζορζ Πομπιντού και περίπου 5 λεπτά με αυτοκίνητο από τον σταθμό του μετρό Plaisance.
Περισσότερα...
Από 264 US$Τιμή για 1 βράδυΚράτηση τώρα -
Spacious Loft Near Luxembourg Garden
3 Rue Fustel De Coulanges, Παρίσι, Γαλλία (Εμφάνιση χάρτη)
Το διαμέρισμα Spacious Loft Near Luxembourg Garden Παρίσι απέχει περίπου 2 χλμ. από το Μουσείο Ορσέ.
Περισσότερα...
Από 212 US$Τιμή για 1 βράδυΚράτηση τώρα -
Paris Park View 5 Bedrooms Familly Subway 6
72 Boulevard De Bercy, Παρίσι, Γαλλία (Εμφάνιση χάρτη)
Το διαμέρισμα Paris Park View 5 Bedrooms Familly Subway 6 130 τ.μ. Απέχει περίπου 5 λεπτά με τα πόδια από τον σταθμό του μετρό Dugommier, και παρέχει Wi-Fi για εργασία ή ψυχαγωγία. Το Πάνθεον…
Περισσότερα...
Από 396 US$Τιμή για 1 βράδυΚράτηση τώρα -
Secret Oasis In Bastille - Luxury & Serenity
30 Passage Thiere, Παρίσι, Γαλλία (Εμφάνιση χάρτη)
Το διαμέρισμα Secret Oasis In Bastille - Luxury & Serenity Παρίσι 55 τ.μ. Βρίσκεται 2 χλμ. από το Μουσείο του Λούβρου και έχει εύκολη πρόσβαση στο σιδηροδρομικό σταθμό Gare de Lyon RER D, ο οποίος…
Περισσότερα...
Από 603 US$Τιμή για 1 βράδυΚράτηση τώρα -
Rent A Room - 253, 2Bdr Center Of Paris
253 Rue Saint-Denis, Παρίσι, Γαλλία (Εμφάνιση χάρτη)
Το Rent A Room - 253, 2Bdr Center Of Παρίσι 60 τ.μ. Απέχει σχεδόν 2 χλμ. από τη Λεωφόρο των Ηλυσίων Πεδίων και περίπου 300 μέτρα από τον σταθμό του μετρό Strasbourg Saint-Denis.
Περισσότερα...
Από 350 US$Τιμή για 1 βράδυΚράτηση τώρα -
Porte De Versailles - Executive Apartment With Lift For 4
Rue De La Croix Nivert 232, Παρίσι, Γαλλία (Εμφάνιση χάρτη)
Για όσους θέλουν να μαγειρέψουν τα γεύματά τους, το Porte De Versailles - Executive Apartment With Lift For 4 Παρίσι 37 τ.μ. Προσφέρει παροχές, όπως ηλεκτρικό βραστήρα, φούρνο και μαγειρικά σκεύη. Το…
Περισσότερα...
Από 416 US$Τιμή για 1 βράδυΚράτηση τώρα -
Champs Elysee Arc De Triomphe 2 Bedroom Apartment Netflix
5 Rue De Courcelles, Παρίσι, Γαλλία (Εμφάνιση χάρτη)
Το Champs Elysee Arc De Triomphe 2 Bedroom Apartment Netflix Παρίσι απέχει περίπου 25 λεπτά με τα πόδια από τον Πύργο του Άιφελ.
Περισσότερα...
Από 405 US$Τιμή για 1 βράδυΚράτηση τώρα -
Merveil - Family Suite - Champs Elysees - Monceau
Rue De Monceau 58, Παρίσι, Γαλλία (Εμφάνιση χάρτη)
Το Merveil - Family Suite - Champs Elysees - Monceau Παρίσι προσφέρει σύγχρονες ανέσεις, όπως Wi-Fi, και δημόσιο χώρο στάθμευσης που βρίσκεται κοντά.
Περισσότερα...
Από 1464 US$Τιμή για 1 βράδυΚράτηση τώρα -
Small Cosy Studio In Paris
72 Boulevard Exelmans, Παρίσι, Γαλλία (Εμφάνιση χάρτη)
Το Small Cosy Studio In Παρίσι 33 τ.μ. Απέχει 3 χλμ. από το Μουσείο της Αποβάθρας Μπρανλί και σχεδόν 5 λεπτά με τα πόδια από τον σταθμό του μετρό Exelmans. Αυτό το διαμέρισμα διαθέτει Wi-Fi σε όλο το…
Περισσότερα...
Από 115 US$Τιμή για 1 βράδυΚράτηση τώρα -
Merveil Luxury Suite Royale II - Saint Honore View
15 Rue Royale, Παρίσι, Γαλλία (Εμφάνιση χάρτη)
Οι επισκέπτες που ταξιδεύουν με αυτοκίνητο μπορούν να χρησιμοποιήσουν δημόσιο χώρο στάθμευσης που βρίσκεται κοντά.